تیر 28, 1391
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

اشتباه: بی اجازه!

 

قبل از اینکه بخواهید اولین ایمیلتان را بفرستید ، این را بدانید که باید از همه دریافت کنندگان اجازه داشته باشید. اگر جواب شما «اما و آخه و آگه » است، همین جا دست نگه دارید. شما اجازه ندارید.

اجازه داشتن به این معناست که این افراد شخصا درخواست دریافت ایمیل کرده باشند. این کار آسان تر از آن است که فکر می کنید. سیستم های ایمیل مارکتیگ همگی این امکان را به شما می دهند و حتی در صورتی که شما نخواهید از این سیستم ها استفاده کنید، می توانید خودتان یک سیستم برای خودتان طراحی کنید.

داشتن اجازه از دریافت کنندگان باعث می شود که احتمال اسپم شدن شما کم شود، خیالتان راحت است که ایمیلتان به دست افراد مناسب و هدف می رسد و همچنین اعتبار شما را افزایش می دهد. اما اگر اجازه نداشته باشید، نه تنها اسپم می شوید، بلکه حتی اگر ایمیل شما دیده شود، به رده های چندمی می رود که شاید هیچگاه خوانده نشود.

شما باید در هر مرحله ای اجازه ارسال را از دریافت کنندگان داشته باشید و حتی در صورتی که به صورت دستی ایمیلی را به لیست خود اضافه می کنید، قول بدهید که از آن فرد اجازه کسب کرده اید!

 

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ