چامگیر ، خدمات سفر و گردشگری ، تور ، بلیط ، هتل

شمار کاربران لینکداین از ۲۰۰ میلیون گذر کرد

شمار کاربران لینکداین از ۲۰۰ میلیون گذر کرد

روز چهارشنبه ، لینکداین اعلام کرد که کاربران این شبکه تخصصی اجتماعی ، از ۲۰۰ میلیون گذر کرده است.

تعداد کاربران لینکداین از 200 میلیون گذشت

شبکه اجتماعی تخصصی و کسب و کار محور LinkedIn ، در تاریخ ۱ نوامبر اعلام کرده بود که کاربرانش به مرز ۱۸۷ میلیون نفر رسدیه اند. به این معنی که به طور متوسط در هر سه ماهه سال گذشته بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر به اعضای این شبکه افزوده شده است. در سال ۲۰۱۱ اعضای لینکداین ، ۱۰۰ میلیون نفر بودند. این شبکه در سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد.

اگر بخواهیم مقایسه ای بین تعداد کاربران لینکداین با سایر شبکه ها داشته باشیم ، می بینیم که لینکداین در حال رقابت با فیس بوک با بیش از ۱ میلیارد عضو ، توییتر با حدود ۵۰۰ میلیون عضو و گوگل پلاس با حدود ۵۰۰ میلیون عضو می باشد. اما باید به این نکته هم توجه داشت که بسیاری از اعضای سایر شبکه های اجتماعی ، افراد عادی هستند که استفاده های معمولی و برای ارتباط های دوستانه و سرگرمی استفاده می کنند. اما لینکداین از ابتدای کار نیز شبکه ای تخصصی بوده است برای متخصصین.

طبق آمار ارایه شده توسط این شرکت ، ۷۴ میلیون از اعضای لینکداین در آمریکا ، ۱۸ میلیون در هند، ۱۱ میلیون در انگلیس ، ۱۱ میلیون در برزیل و ۷ میلیون در کانادا قرار دارند. بیشترین رشد لیندکداین در ترکیه سپس کلمبیا و اندونزی است. بیشترین رشد کاربران موبایل لینکداین هم به ترتیب در چین ، برزیل ، پرتقال ، هند و ایتالیا گزارش شده است.

در نهایت ، در هر ثانیه ، حدود ۲ نفر به کاربران لینکداین اضافه می شوند.

متاسفانه هیچ آمار درست و دقیقی از تعداد کاربران ایرانی لینکداین وجود ندارد.

عکس متن ، از nan palemr برگرفته از flickr
در تاريخ ۲۱/دی/۱۳۹۱ ۴ دیدگاه برچسب ها :

درباره نويسنده

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ

وبسایت

۴ ديدگاه

  1. حسین گفت:

    لینکدین واقعا شبکه بسیار مفیدی هست ولی حیف که دوستان فیلترینگ …

    • درست می فرمایید. اما متاسفانه ظاهرا معیارهای دیگری برای مسدود کردن برخی وبسایت ها در نظر دستگاه های مسئول است که فراتر از کاربرد آن سایت است.

حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبلاگ در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است
طراحي قالب اصلی توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین
تغییرات اعمال شده در قالب، توسط دوستان الکتروبلاگ انجام پذیرفته است.