پاسخ گوگل به یک سوال مهم
فروردین 29, 1392
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

پاسخ گوگل به یک سوال مهم

چندی پیش ، مت کاتس (گرداننده بخش اسپم های وب در گوگل ) به سوال یکی دیگر از گوگلی ها ( John Mueller: Webmaster Trends Analysts at Google ) به صورت ویدیویی پاسخ داد (این ویدیو را می توانید در اینجا مشاهده کنید )

سوال جان مولر این بود که «اگر من بخواهم یک بخش جدید در وبسایت خود راه اندازی کنم در حالی که برای آن هزاران مطلب آماده در اختیار دارم ، مشکلی نیست اگر همه آنها را یک شبه پست کنم ؟ یا بهتر است در چند مرحله این کار را انجام دهم؟»

مت کاتس عنوان می کند که در هر حال گوگل می تواند این حجم از اطلاعات را مدیریت کرده و مورد بررسی قرار دهد. اما ارسال ناگهانی و یک باره هزاران هزار مطلب ، می تواند این امکان را ایجاد کند که وبسایت شما به صورت دستی ، توسط تیم ضد اسپم گوگل مورد ارزیابی قرار بگیرد. مسلما در این ارزیابی ، سخت گیری های لازم صورت می گیرد و باید مطالب وبسایت شما ، دست اول ، اصیل و معتبر باشند. در غیر این صورت برای شما مشکل پیش می آید.

بنابراین اگر می خواهید وبسایت تان تنها توسط ربات های گوگل و نه افراد واقعی مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد ، بهتر است که مطالب خود را در زمان بندی های مشخص و با فاصله معقول پست کنید. این کار توجه ربات های گوگل را به خود جلب کرده و اهمیت ویژه ای به شما می دهند. بدین وسیله افراد بیشتری به وبسایت شما هدایت می شوند.

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ