فیس بوک ، بهترین جا برای کارکردن است
آذر 24, 1391
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

فیس بوک ، بهترین جا برای کارکردن است

طبق آمار ارایه شده از طرف موسسه Glassdoor ، فیس بوک در صدر مشاغلی است که یک فرد می تواند در آن مشغول به کار باشد.

Glassdoor ، موسسه ای مرتبط با مشاغل و کسب و کارهاست که در سطحی جهانی ، به معرفی کسب و کارهای مختلف می پردازد و از درون و بیرون آنها را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و گزارش هایی از این بررسی ها منتشر می کند.

امسال پنجمین سالی است که این موسسه جایزه سالانه انتخاب کارمندان را برگزار می کند و طی این نظرسنجی که در میان کارمندان بسیاری از شرکت ها برکزار شد ، در نهایت نام 50 شرکت برتر برای کارکردن از نظر کارمندان اعلام گردید. در این میان ، فیس بوک با کسب بیشترین امتیاز در صدر بهترین شرکت ها برای کارکردن در سال 2013 قرار دارد.

در شرکت فیس بوک ، افرادی که به طور قراردادی و موقت (interns) همکاری می کنند بین 5600 تا 6300 دلار درآمد دارند. یعنی حدود 65000 دلار در سال. این در حالی است که یک مهندس نرم افزار در این شرکت چیزی در حدود 114000 دلار در سال درآمد کسب می کند.

پرداخت حقوق بالا ، یکی از روش هایی است که شرکت های مختلف برای جذب نخبگان و برترین های دانشگاه ها انجام می دهند و به نظر می رسد فیس بوک در این امر موفق بوده است.

در این لیست شرکت های مطرح دیگری در زمینه فعالیت های آنلاین وجود دارند. از جمله گوگل ، در رتبه 6 ، لینکداین در رتبه 14 و مسترکارت در رتبه 29 .

گزارش کامل را در این لینک مشاهده کنید.

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ