طراحی بنر های حرفه ای تبلیغاتی

الکتروبلاگ در راستای گسترش فعالیت ها در عرصه های مرتبط با تجارت الکترونیک ، بخش های جدیدی را برای طراحی بنر به خدمات خود اضافه نموده است. طراحی بنر یکی از این خدماتی است که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. طراحی بنر نیز همانند سایر مواردی که با طراحی سر و کار دارند ، از اصول خاصی پیروی می کند. ما در الکتروبلاگ با مطالعه و تحقیق در این زمینه ، سعی نمودیم این کار را به طور استاندارد و اصولی شروع کنیم و از این پس نیز بخش طراحی بنر در الکتروبلاگ به همین صورت پیش خواهد رفت.

بخش طراحی بنر نیز ، همچون سایر بخش ها ، همواره آماده دریافت نظرات و پیشنهادات و سوالات شماست. شما می توانید سوالات خود را از طریق فرم آنلاین تماس با ما ، برای ما ارسال کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید درخواست تماس تلفنی داشته باشید. در این صورت ، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. دقت داشته باشید که در صورت تمایل به مکالمه تلفنی ، حتما این موضوع را در پیام خود ذکر کنید.

درخواست طراحی بنر

در زیر ، فرمی را مشاهده می کنید که را توجه به اطلاعاتی که برای طراحی یک بنر مورد نیاز است آماده نموده ایم. برای ارسال درخواست طراحی خود می توانید این فرم را پر و برای ما ارسال کنید تا مراحل درخواست شما پیگیری شود. در صورتی که هر توضیحی خارج از این موارد برای طراحی بنر خود دارید نیز ، در بخش توضیحات قید کنید.

مشخصات درخواست کننده

 

مشخصات بنر مورد نظر

 

تایید هویت انسانی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *