شلوار هایی که ویروسی شدند!
فروردین 1, 1392
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

شلوار هایی که ویروسی شدند!

به تازگی یکی از تولید کنندگان لباس در آمریکا ، ویدیویی را منتشر کرده است که با سرعت زیادی به صورت ویروسی در حال پخش شدن در اینترنت می باشد. اما یک چیز در این ویدیو مشکوک به نظر می رسد.

شرکت های تجاری ، همواره به دنبال این هستند تا بتوانند به نوعی نام خود را در میان مشتریان خود پخش کنند و باعث شوند تا نامشان سر زبان ها افتاده و توجه همه را به خود جلب کنند. شرکت American Eagle ظاهرا به خوبی توانسته است توجه افراد را به خود جلب کند و ظاهرا برای این کار از ترکیب هنر و جذابیت های جنسی استفاده کرده است!

شرکت American Eagle اعلام کرده است که خط تولید جدیدی را به محصولات خود اضافه کرده است که برای تولید نوع جدیدی از شلوار جین به کار می رود. شلوار ظاهرا جدید این شرکت که آن را AEO Skinny Skinny نام نهاده است ، طبق توضیحاتی که در کلیپ این فیلم در یوتوب آورده است ، پوستی ترین (به قول بازاریان جذب ترین!) شلواری است که تا کنون تولید شده و در عین حال بسیار راحت می باشد ، به طوری که اصلا احساس نمی کنید که چیزی پوشیده اید! اما ویدیوی تبلیغاتی این شرکت و پیگیری موضوع مطرح شده چیز دیگری می گوید.

این ویدیوی تبلیغاتی 30 ثانیه ای به طوری قابل پیش بینی با صحبت های تعدادی جوان شروع می شود که در مورد فعالیت های مختلف روزانه شان صحبت می کنند. اما پس از 15 ثانیه بینندگان با تصویری از یک پسر مواجه می شوند که این شلوار را پوشیده است. اما این شلوار آنقدر تنگ و چسبیده است که به نظر می رسد بر روی پای این پسر رنگ شده است. پس از گذشت 20 ثانیه تصویری بسته از دختری را می بینیم که چرخیده و به پشت می ایستد. اینجاست که شک ما بیشتر می شود. اما در این نمی توان شک کرد که این حقه عقاب آمریکایی گرفته است!

وقتی از بخش توضیحات این ویدیو در یوتوب ، به سایت این شرکت وارد شوید با توضیحاتی در رابطه با این شلوار مواجه می شوید. اما به محض اینکه برای سفارش این محصول اقدام کنید ، با پنجره ای مواجه می شوید که روی صفحه باز می شود و توضیح می دهد که از این شلوار ها تنها 1000 عدد تولید شده است و هم اکنون کلیه این شلوار ها به فروش رفته است. اگر مایل هستید تا از تولید بعدی خبردار شوید، ایمیل خود را وارد کنید.

هیچ کس مطمئن نیست که آیا شلوارهایی که جوانان این کلیپ پوشیده اند ، تنها پوست رنگ شده آنان بوده است یا واقعا اینچنین شلواری ساخته شده است. اما بدون شک ، با پیشنهاد فروش ویژه آنلاین که این شرکت در توضیحات ویدیوی خود قرار داده است ، ترافیک زیادی را به سوی سایت خود سرازیر کرده است و همچنین احتمالا تعداد زیادی ایمیل از کاربران خود به دست آورده اند که برای مصارف تبلیغاتی خود می توانند استفاده کنند.

این ویدیو را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

منبع مطلب: mashable.com

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ