تجارت همراه - آمار و روند ها

تجارت همراه { اینفوگرافیک }

تجارت همراه ، که شامل روش های تجاری و بازاریابی منطبق با دستگاه های همراه می باشد، هر روز در حال پیشرفت و توسعه است. تعداد کاربران دستگاه های همراه مانند گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و ابزار های دیگر همراه هر روز در حال افزایش است و هر روز دستگاه های بیشتری به اینترنت وصل می شوند و می توانند از قابلیت های وسیع این شبکه استفاده نمایید.

از طرف دیگر طراحان وبسایت و برنامه نویسان و صاحبان مشاغل نیز در حال تلاش برای دستیابی به این دسته بزرگ و در حال پیشرفت  می باشند و هر روز نیز خدماتی گسترده تری را برای این دستگاه ها ارایه می کنند. حتی شرکت بزرگی مانند مایکروسافت نیز، آخرین نسخه ویندوز را با هدف دستیابی به این دسته طراحی مجدد کرد.

آمار و روند ها

در این اینفوگرافیک بخشی از آمار های موجود درباره بازار دستگاه های همراه وجود دارند که بخشی از آن نیز آمار مربوط به ایران می باشد. متاسفانه آمار دیگری که در این اینفوگرافیک برای سایر نقاط به خصوص آمریکا وجود دارد ، در ایران تهیه نمی شوند و اطلاعاتی از آنها در دسترس نیست. اما بدون شک تفاوت چشمگیری میان این آمار وجود ندارد و تا حدود زیادی می توان به این آمار اعتماد کرده و برنامه های خود را برای کاربران ایرانی تهیه کنیم.

با هم اینفوگرافیک را می خوانیم: (برای مشاهده نسخه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید)

تجارت دستگاه های همراه

Categories: اینفوگرافیک, بازاریابی, روش های چند مجرایی, مصرف کنندگان خدمات, موبایل

Tagged as: , ,