آیا مشتری تبلیغات را باور می کند؟ – اینفوگرافیک
تیر 14, 1392
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

آیا مشتری تبلیغات را باور می کند؟ – اینفوگرافیک

روش های تبلیغات در سال های اخیر تغییرات چشمگیری داشته اند. دیگر یک شعار جذاب و تصاویر هیچان انگیز و برانگیزاننده کافی نیستند. از آنجایی که صنعت تبلیغات با سرعت نسبتا زیادی در حال تغییر مسیر از تبلیغات چاپی به روش های آنلاین و دیجیتال می باشد، لذا شرکت ها و برندها باید بدانند که هر بخش از مشتریان و مخاطبان آنها پذیرای چه نوعی از تبلیغات است.

مسیر و آینده تبلیغات

تبلیغات درست یکی از چالش های عمده ای است که شرکت ها و برند ها با آن روبرو هستند. انتخاب یک روش تبلیغاتی نادرست ممکن است به شکست تجاری بزرگی منجر شود. بیرون آمدن از گرداب هزینه های سرسام آور تبلیغات می تواند بسیار سخت باشد. اما با انتخاب مسیر درست تبلیغات و انجام تحقیقات لازم در این زمینه ، می توان حاشیه امنیتی مطمئنی برای برند خود ایجاد کرد. بسیاری از برندهای معتبر ، به کلی عرصه چاپ را رها کرده اند و به دنیای دیجیتال پا نهاده اند. اگر به یاد داشته باشید چند ماه پیش ، نشریه نیوزویک ، نسخه چاپی اش را برای همیشه تعطیل کرد و برای استفاده از مزیت های دنیای دیجیتال از جمله تبلیغات آنلاین ، به طور کلی به صورت دیجیتال منتشر شد.

در این اینفوگراف که توسط Ambassador  طراحی و توسط الکتروبلاگ ترجمه و منتشر شده است ، نشان داده می شود که چگونه روش عمومی تبلیغات در حال تغییر است و به برند ها کمک می کند تا بتوانند راه مناسب تبلیغات را برای خود انتخاب کنند. البته بدون شک این اینفوگرافیک کامل نیست و موضوعات بسیار بیشتر و گسترده تری را نیز می توان در این زمینه مورد بررسی قرار داد. نظر خود را درباره موضوع تبلیغات و این اینفوگرافیک با ما در میان بگذارید.

خارج از موضوع!

از زمان شروع به کار الکتروبلاگ نزدیک به دو سال می گذرد. در این مدت تغییرات زیادی در برنامه ها و مدیریت الکتروبلاگ پیش آمد. تا کنون ، الکتروبلاگ مورد حمایت شرکت راه حل سیستم سپندار بود. اما از این پس این وبلاگ به صورت کاملا خصوصی اداره می شود و کلیه بخش هایی که سعی می شود در آینده نزدیک به آن اضافه شود، با هزینه های شخصی می باشد. در این رابطه سعی من (بهمن محدثی) به عنوان مدیر و نویسنده اصلی الکتروبلاگ بر این است که در کنار سعی برای گسترش الکتروبلاگ و هدایت آن به سوی درآمد زایی ، از کیفیت محتوا و احترام به نظرات خوانندگان کم نشود. در این زمینه صمیمانه از کلیه کمک های شما استقبال خواهم کرد.

فروشگاه شارژ سیم کارت های اعتباری که لینک آن در سایدبار سایت وجود دارد ، قابل استفاده برای همه می باشد. استفاده از این فروشگاه هیچگونه هزینه اضافی برای شما ندارد و به همان میزان استاندارد ، سیم کارت شما شارژ می شود. معادل 2% از هر مبلغی که از این سایت شارژ خریداری شود ، به الکتروبلاگ تعلق می گیرد.

همچنین تعدادی دامنه که در اختیار الکتروبلاگ می باشد برای فروش قرار داده شده اند. در صورتی که تمایل به خرید هر کدام از این دامنه ها داشته باشید می توانید با من تماس بگیرید. نرخ فروش این دامنه ها کاملا توافقی است.

با راه اندازی درگاه پرداخت الکترونیکی برای الکتروبلاگ ، شما می توانید به صورت آنلاین پرداخت ها را به انجام برسانید. همچنین اگر مایل به کمک مالی به الکتروبلاگ می باشید می توانید مبلغ مورد نظر خود را در جایگاه زیر وارد نموده و به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

پیشاپیش از همکاری ، همیاری و کمک های شما سپاسگذارم.

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ