بازاریابی داخلی: فرآیند انجام {اینفوگرافیک}
مهر 20, 1391
Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎) (64 articles)
Share

بازاریابی داخلی: فرآیند انجام {اینفوگرافیک}

بازاریابی داخلی، روش نوین بازاریابی است که کسب و کار ها را به سمت تولید محتوای مفید و جذب مخاطب سوق می دهد و بر خلاف روش های قدیمی ، هیچ چیز را بدون خواست مشتری به او نمی دهد. قبل از این در مطلب دیگری با عنوان بازاریابی داخلی، روشی که از آن متنفر نخواهید بود، به مقایسه روش های قدیمی بازاریابی و روش جدید آن یعنی بازاریابی داخلی (inbound marketing) پرداختیم. در این اینفوگرافیک به بررسی فرآیند انجام صحیح یک برنامه بازاریابی پرداختیم.

این فرآیند در 6 مرحله دسته بندی شده است:

  1. طراحی استراتژی بازاریابی
  2. طراحی و مدیریت صحیح وبسایت
  3. افزایش ترافیک وبسایت
  4. تبدیل ترافیک به مشتری بالقوه
  5. تبدیل مشتری بالقوه به خریدار
  6. آنالیز داده های خام

این مراحل می توانند به صورت یک چرخه مورد استفاده قرار بگیرند و یا در یک کمپین به اجرا درآیند. در صورتی که در این مورد سوالی دارید ، با ما در میان بگذارید.

در این اینفوگرافیک برخی اصطلاحات وجود دارند که شاید نتوان ترجمه ای دقیق در یک کلمه از آنها به دست آورد. از جمله lead که به عنوان مشتری بالقوه ترجمه شده است. در واژه نامه تجارت الکترونیک بخش آموزش الکتروبلاگ، درباره این واژه ها توضیحاتی آورده می شود.

با هم این اینفوگرافیک را می بینیم. لطفا در صورت انتشار به صفحه اصلی سایت با عنوان الکتروبلاگ لینک دهید.

(برای مشاهده سایز بزرگ بر روی تصویر کلیک کنید)

منبع: impactbnd.com

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

Bahman Mohadeci (‫بهمن محدثی‬‎)

بهمن محدثی // فارغ التحصیل دوره MBA گرایش بازاریابی // سابقه کار در بخش پشتیبانی و فروش هاستینگ و نرم افزار مامبوسرور // مدیریت و ترجمه و تالیف در وبلاگ تجارت الکترونیک ، الکتروبلاگ